cz | en

Politika společnosti LOGAREX

Vizi společnosti „inteligentní měření pro každého zákazníka“ lze naplnit jen včasným rozpoznáním a správným pochopením požadavku zákazníka a rychlým přenesením do vývojových úkolů a výrobní praxe. To zahrnuje komplexní dodržení definovaných vlastností výrobku jako inteligentního měřidla.

Vedení společnosti buduje důvěru zákazníků na těchto zásadách:

 • Vybudováním a neustálým zlepšováním funkčního systému společnosti, který zahrnuje systém řízení kvality a environmentu poskytne našim zákazníkům, obchodním partnerům a státním orgánům potřebnou míru důvěry, že jsme schopni trvale plnit jejich požadavky..
   
 • Vedení společnosti se zavazuje při vývoji a výrobě k naplňování právních a jiných požadavků a ochraně životního prostředí s důrazem na zvýšení komfortu zákazníka.
   
 • Využíváním znalostí a zkušenosti všech zaměstnanců společnosti a cíleným zvyšováním jejich kvalifikace chceme vytvořit předpoklady pro zdravý rozvoj a trvalou prosperitu společnosti.
   
 • Při vývoji výrobku upřednostňujeme prevenci vzniku chyb před odstraňováním následků, což přispívá tak k naplňování strategie „inteligentního měření“ a snižování zatěžování životního prostředí.
   
 • Všichni zaměstnanci jsou vyzváni k odpovědnosti za kvalitu své práce a k zapojení se do procesu neustálého zlepšování úrovně kvality procesů, dodržování zásad ochrany životního prostředí.
   
 • Vztah našich zaměstnanců ke kvalitě práce prohloubíme vzděláváním, výcvikem a důsledným vedením.

Vedení společnosti se současně zavazuje vytvářet vhodné podmínky a zdroje pro naplnění politiky společnosti a další zlepšování efektivnosti a účinnosti systému společnosti.

Budeme podporovat snahy našich zaměstnanců ke zlepšení podmínek pro zabezpečování kvality a požadavků na ochranu životního prostředí.
 

Aktuality

05. 01. 2018

Veletrh E-world energy & water 2018

LOGAREX Smart Metering, s.r.o. vystavuje na veletrhu E-world energy & water v Essenu.

05. 09. 2017

Veletrh European Utility Week 2017

LOGAREX Smart Metering, s.r.o., vystavuje na veletrhu European Utility Week 2017 v Amsterdamu.


ZOBRAZIT VŠE

Kariéra

Programátor

Požadavky:
- VŠ vzdělání - elektrotechnické zaměření
- nutná praxe, zkušenosti s programováním firmware do přístrojů
- požadovaná znalost programovacího jazyka C++
...

Místo pracoviště:
Hradec Králové

Vývojový pracovník

Požadavky:
- elektrotechnické vzdělání
- znalost AJ
- řidičský průkaz sk. B
...

Místo pracoviště:
Východočeský kraj


ZOBRAZIT VŠE